FiloTürk, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş., Balparmak, ISS, Alimar Makine, Bingöl, Hakkari ve Artvin Belediyeleri, Şanlıurfa ve Konya Valilikleri ile özel ve kamu müşteri portföyünü büyütmeye devam ediyor.

Türkiye’nin bilim, sanayi ve teknoloji gelişimi için faaliyetlerini yürütmekte olan T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile hızla büyüyen kamu müşteri portföyünün yanısıra, özel sektörden FiloTürk'ü tercih eden büyük markalar arasına;

Türkiye’nin önde gelen jeneratör üreticisi Alimar Makine, Türkiye’de bal sektörünün gelişimine öncülük eden Balparmak, telekomünikasyon sektöründe hizmet veren uluslararası kuruluş BB İletişim, Nuh Çimento Holding şirketlerinden Çim-Nak, Türkiye’de enerji sektöründe faaaliyet göstermek üzere kurulan ve yaklaşık 1.000 araçlık filoyu yönetmekte olan Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş., ile dünyanın önde gelen Tesis Yönetimi şirketlerinden biri olan ISS de katıldı.

Artvin Belediyesi, Akçadağ Belediyesi, Bingöl Belediyesi, Bingöl İl Özel İdaresi, Cumayeri Belediyesi, Hakkari Belediyesi, Konya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Konya Valiliği, Meram Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Ovacık Belediyesi ile Şanlıurfa Valiliği de 2017 yılı itibarıyla kamu müşterileri arasına katıldı.