mobiliz-slider
Customers saying “In Control At Ease”
  • OUR REFERENCES
Berko İlaç, verimli filo yönetimi politikası kapsamında tercih ettiği Mobiliz Araç Takip Sistemi'nin çevreye, sürücü güvenliğine ve verimli filo yönetimine sağladığı faydalar ile Yılın Filo Yöneticileri 2014'te Yeşil Filo kategorisinde birincilik, Yılın Filo Yöneticisi kategorisinde ise üçüncülük elde etmiştir.
914 aracımızın Mobiliz Araç Takip Sistemi montajı tamamlanmıştır. Geniş bir coğrafyaya yayılan araçlarımızın çok kısa sürede ilgili lokasyonlara sevk edilmesi, eski cihazların sökülerek yerine yeni cihazların montajlarının çok hızlı şekilde yapılması aşamasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve işbirliği için teşekkür ederiz.
" 485 adet kamyon, kamyonet ve binek aracımızda kullanıyoruz. Mobiliz markasının seçilmesindeki en önemli faktör, güçlü Ar-Ge yapısı ve sistemlerini sürekli geliştirmesi olmuştur."
Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak Temmuz 2012'de FiloTürk tarafından kurulmuş araç takip sistemi sayesinde 2011/2012 yılı Ağustos ve Eylül aylarının akaryakıt ve km karşılaştırmalarında ciddi oranda tasarruf sağlandığı gözlemlenmiştir. Bu hususta Mobiliz. yetkililerine ve teknik servise katkılarından dolayı teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dileriz.
"Mobiliz Araç Takip Sistemi ile yüzde 10 dolaylarında yakıt tasarrufu sağladık. Sistem sayesinde sürücü otokontrolü artmış ve geçmişe dönük raporlamalar, hatalı araç kullanımını en aza indirgemiştir."
Türkiye'nin 7.000'den fazla araçla en geniş filosuna sahip ve 3.000'den fazla Blackberry kullanılan lider operatörü olarak, Mobiliz hizmetleriyle ilk olarak 2010 yılında tanıştık ve o günden bu yana firmayla ilişkilerimiz hep olumlu oldu ve işimize fayda sağladı.
READY TO GET STARTED?

You can contact us and request a demo.